Наша Ціль

Фундація Побратимів має 25-річну історію підтримки  організації Пласт в Америці і в Україні. Її ціллю є збір фондів на підтримку Пласту, Української Скавтської організації, і так само інших організацій, а також справ, що сприяють і  відповідають принципам Українського Пласту.

Фундація була заснована в 1992 році старшими членами Пластового Куреня Побратими. Та ініціатива була мотивована в той час тим, що члени Куреня досягли зрілого віку і відчули бажання продовжувати та підтримувати Пласт в значимий спосіб, в той час, коли родини та професійні обовязки були пріорітетами в їхньому житті.

Від початку свого заснування Фундація зібрала біля $300,000. Близько половини  тих фондів передано для Пласту, включно з датками на кілька Пластових Лідерських ініціатив і для індивідуальних станиць в Америці та в Україні. Вони включають Чікаґо, Бафало, Клівленд, Нью-Йорк, Нью-Джерзі, Сієтл, Львів та Самбір.

Фундація також зробила свій внесок до інших, пов’язаних з Пластом фундацій, включаючи датки на Фонд Начального Пластуна, і порівняно недавно на Фонд КПС для підтримки фізичних та емоційних недуг пластунів, що повертаються з війни з Росією в Донбасі.