Велика Рада 2009

Побратими, Скликаю всіх Побратимів на сорок-п’яту Велику Раду, яка відбудеться на пластовій оселі “Пластова Січ” біля Toronto, Ontario, від п’ятниці 25-го вересня, до неділі, 27-го вересня, 2009. Якщо не помиляюся, це буде перша рада Побратимів поза межами ЗША. Якщо це не правда, то напевно скоро дістану багато е-пошти.

За останні два роки наш курінь старших пластунів відродився і прибув добре число активних членів які тепер притягають чимраз більше зацікавлених. Хочу щоби цей приплив став тяглим, щоби наші курені були завжди свіжими і відповідними до сучасних обставин. Це головно завданням наших молодших членів. Звертаючись до сеньорів, Ваша роля буде показати дорогу своїм прикладом і співпрацею.

Один з наших спів-основників Побратимів ціле своє пластове життя плекає ці примірні прикмети, і тепер ми всі маємо нагоду його відповідно відзначити. Всі вже повинні були одержати листа від Виборчої Комісії Начального Пластуна. Надіюся що всі вже також відіслали свій голос за нашого Побратима Андрія. Не можливо уявити кращого кандидата на цей пост ніж Андрія, на дальшу ясну долю пластування по цілому світу.

Прошу якнайскоріше зголошуватись до курінних про Вашу присутність на раді, або здати оправдання і оповноваження вирішенням ради. Також, перешліть їм зміни до адресар’я, щоби ми мали найновіші телефони, e-mail, і т.п. Не забудьте привезти однострої, _ітари, чаші, чистої білизни, улюблені напитки, чекові книжки, спортовий виряд, фотографії, нові коломийки, і т.п. Дальші дрібні дані будуть подавати курінні коли будуть готові.

До скорої зустрічі в Канаді,

Братух Моньо

Назад до Новини | Новини Побратими